Jelenlegi hely

Eredmények

Mérkőző csapatok A dobott pont B dobott pont Mérkőzés kimenetele Mérkőzés neme Kategória Időpontcsökkenő sorrend Helyszín
Hernád - Miklós 52 74 vereség Serdülő fiú megyei 2014. október 04. 9:00, szombat Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
Miklós - Gödöllő 31 84 vereség Serdülő fiú megyei 2014. október 04. 10:45, szombat Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
Miklós - Vadmacskák 11 42 vereség Gyermek (U12) vegyes országos 2014. október 04. 11:00, szombat Kecskeméti Kodály Zoltán Iskola Kecskemét, Dózsa György út 22.
Amazonok - Miklós 58 39 vereség Gyermek (U12) vegyes országos 2014. október 04. 12:30, szombat Kecskeméti Kodály Zoltán Iskola Kecskemét, Dózsa György út 22.
Miklós - Albertirsa 94 61 győzelem Junior fiú megyei 2014. október 10. 19:30, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Pestszentimre - Miklós 51 42 vereség Kadett fiú megyei 2014. október 11. 9:00, szombat Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
Dunakeszi - Miklós 80 65 vereség Felnőtt megyei 2014. október 11. 13:30, szombat Fazekas Mihály Ált. Isk. (5-ös iskola) Dunakeszi, Radnóti u. 29
Miklós - Hernád 26 37 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. október 12. 10:00, vasárnap Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
Miklós - Ferencváros 75 30 győzelem Gyermek leány megyei 2014. október 12. 10:00, vasárnap Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Kecskemét - Miklós 16 61 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. október 12. 11:15, vasárnap Általános Iskola Tornaterme Hernád, Fő u. 150
Szigetszentmiklós - Miklós 56 72 győzelem Gyermek leány megyei 2014. október 12. 13:15, vasárnap Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Ferencváros Kadett fiú megyei 2014. október 15. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Pásztó 74 71 győzelem Felnőtt megyei 2014. október 17. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Vác - Miklós 70 63 vereség Felnőtt megyei 2014. november 07. 20:30, péntek Városi Sportcsarnok Vác, Bán Márton u. 3
Budaörs - Miklós Junior fiú megyei 2014. november 08. 10:45, szombat Herman Ottó Ált. Isk. Budaörs, Ifjúság u. 6
Százhalombatta - Miklós 45 68 győzelem Kadett fiú megyei 2014. november 13. 17:00, csütörtök Széchenyi István Sz.K.I és Gimn Százhalombatta, Iskola u.3
Miklós - Szigetszentmiklós 73 46 győzelem Felnőtt megyei 2014. november 14. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Monor Kadett fiú megyei 2014. november 19. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Gödöllő - Miklós 76 84 győzelem Felnőtt megyei 2014. november 21. 19:15, péntek Damjanich János Ált. Isk. Gödöllő, Batthyány u 32
Miklós - Dunaújváros Junior fiú megyei 2014. november 21. 19:30, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Kiskunfélegyháza - Miklós 5 131 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. november 22. 10:00, szombat Corvina - Mátyás Király Általános Iskola Kecskemét, Mátyás király krt. 46.
Miklós - Kecskemét 54 34 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. november 22. 12:30, szombat Corvina - Mátyás Király Általános Iskola Kecskemét, Mátyás király krt. 46.
Miklós - Városmajor Junior fiú megyei 2014. november 26. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Diósd 93 60 győzelem Felnőtt megyei 2014. november 28. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Dunaújváros - Miklós Kadett fiú megyei 2014. december 07. 12:00, vasárnap Széchenyi Gimnázium Dunaújváros, Dózsa Gy. u. 15
Gödöllő - Miklós 49 77 győzelem Felnőtt megyei 2014. december 07. 19:45, vasárnap Egyetemi Sportcsarnok Gödöllő, Páter Károly u. 1
Albertirsa - Miklós Junior fiú megyei 2014. december 10. 17:00, szerda Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
Miklós - Hernád Kadett fiú megyei 2014. december 10. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Százhalombatta 74 51 győzelem Felnőtt megyei 2014. december 12. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Budaörs Junior fiú megyei 2014. december 17. 19:30, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Albertirsa - Miklós Kadett fiú megyei 2014. december 18. 16:30, csütörtök Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
Albertirsa - Miklós Junior fiú megyei 2014. december 18. 18:00, csütörtök Evangélikus Ált. Isk. Albertirsa, Pesti út 110
Miklós - Dunaújváros Gyermek leány megyei 2014. december 20. 8:30, szombat Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Tatabánya Gyermek leány megyei 2014. december 20. 11:30, szombat Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Nagykőrös Gyermek fiú megyei 2014. december 20. 13:00, szombat Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Baja - Miklós 42 55 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. december 20. 13:45, szombat Corvina - Mátyás Király Általános Iskola Kecskemét, Mátyás király krt. 46.
Miklós - Kiskunfélegyháza 48 21 győzelem Kenguru (U11) fiú országos 2014. december 20. 16:15, szombat Corvina - Mátyás Király Általános Iskola Kecskemét, Mátyás király krt. 46.
Miklós - Pestszentimre Kadett fiú megyei 2015. január 14. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Komárom - Miklós 80 60 vereség Felnőtt megyei 2015. január 14. 19:15, szerda Jókai Mór Gimnázium Komárom, Táncsics Mihály M u. 32
Miklós - Dunakeszi 94 75 győzelem Felnőtt megyei 2015. január 16. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Szigetszentmiklós Junior fiú megyei 2015. január 21. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Ferencváros - Miklós Kadett fiú megyei 2015. január 24. 10:45, szombat Taksony Vezér Német Nemzetiségi Általános Iskola Taksony, Iskola út 3.
Pásztó - Miklós 53 42 vereség Felnőtt megyei 2015. január 24. 16:15, szombat Dózsa György Ált. Isk. Pásztó, Nagymező u. 36
Miklós - Százhalombatta Kadett fiú megyei 2015. január 28. 18:15, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Vác 107 77 győzelem Felnőtt megyei 2015. január 30. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Budaörs Junior fiú megyei 2015. február 04. 19:30, szerda Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Szigetszentmiklós - Miklós 47 56 győzelem Felnőtt megyei 2015. február 09. 20:00, hétfő Batthyány Kázmér Gimnázium Szigetszentmiklós, Csokonai u. 6-14
Mikls - Gödöllő 20 0 győzelem Felnőtt megyei 2015. február 13. 19:00, péntek Miklóssy János Sportközpont Kunszentmiklós, Erzsébet tér 5
Miklós - Dunaújváros Junior fiú megyei 2015. február 19. 19:15, csütörtök Dunaújvárosi Főiskola A épület Dunaújváros, Táncsics Mihály u.
Városmajor - Miklós Junior fiú megyei 2015. február 22. 10:00, vasárnap Sport 11 Sportcentrum Budapest, Kánai út 2.

Oldalak